€ od 165 NOK brutto h

Praca Norwegia przy wykończeniach – monter regipsów 2014 na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norwegia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 grudnia 2013 23:52

Propozycja zatrudnienia od stycznia 2014 przy wykończeniach na stanowisko stolarz – monter płyt gipsowo kartonowych. Praca w Norwegii przy wykończeniach i remontach.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Norwegia

Zarobki: od 165 NOK brutto h

Termin: start od stycznia 2014

Zadania:

  • Wykonywanie stelaży,
  • szpachlowanie ścian,
  • prace stolarskie,
  • montowanie regipsów i podłóg

Oczekiwania:

  • zdolność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • ok 3 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • możliwość długotrwałej współpracy
  • stabilne zatrudnienie
  • ubezpieczenie, składki
  • pomoc przy formalnościach
  • warunki pracy będą negocjowane samodzielnie przez pracowników

Aplikacja:
Dokumenty w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać wraz z referencjami na adres:
rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-norwegia-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-regipsach-2014/

wyświetleń: 3940, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 85552a87889f0546