€ 6.50 £/h

Fizyczna praca w Anglii dla kobiet na stanowisku sprzątaczki Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn, Kingston
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2014 22:25

Poszukujemy kobiet do fizycznej pracy w Anglii na stanowisku sprzątaczki. Oferta z Londynu adresowana do osób ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem przy sprzątaniu domów. Od kandydatki oczekujemy założenia własnej działalności gospodarczej. Wyjazd na dłuższy okres najlepiej ze stałym zamieszkaniem w okolicy Kingston.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Londyn, Anglia, Kingston
Wynagrodzenie: 6.50 £/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało sprzątanie domów prywatnych. Sprzątaczka będzię wykonywała wszystkie pracę porządkowe takie jak np.: mycie podłóg i okien, odkurzanie, ścieranie kurzy, prasowanie itp.

Wymagania:
– język angielski minimum w stopniu podstawowym
– doświadczenie
– osoba potrafiąca wyprasować koszule
– osoba zamieszkała w okolicach Kingston
– rozpoczęcie działalności gospodarczej
– samodzielność
– dyskrecja
– motywacja do pracy
– osoba zdrowa

Oferujemy:
– prace w różnych godzinach
– środy i weekendy wolne
– pracę w dwuosobowym zespole
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://londynek.net/jobs/Sprzatania+Londyn+Pd.Zach.+Kingston+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=825279

Nr ogł.: 105322150bddbe5