€ 8,40 GBP/h brutto

Praca w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu Liverpool 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 20:14

Od zaraz poszukujemy osób do pracy w Anglii w mieście Liverpool. Zatrudnienie również dla par na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta dla kandydatów z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: 8,40 GBP/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie stał przy linii produkcyjnej i wykonywał takie czynności jak:
– kontrolowanie jakości produktów
– pakowanie
– etykietowanie
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
– aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
– osoby z zakwaterowaniem blisko miejsca pracy
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– umowę o pracę
– stałe i stabilne zatrudnienie
– pracę dla par
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w aklimatyzacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie maila na adres: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: produkcja spożywcza Liverpool

Źródło:

Nr ogł.: 7605346964bf3f32