€ od 6,31 GBP/h brutto

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu od zaraz Redditch i Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Redditch
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2013 23:02

Możliwość zatrudnienia od zaraz na magazynie firmy wysyłkowej przy pakowaniu zamówień w Redditch/Birmingham. Praca w Anglii przy zbieraniu zamówień do stycznia 2014.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Redditch, Birmingham.

Wynagrodzenie: od 6,31 GBP/h brutto

Start pracy: od zaraz do stycznia 2014

Zadania:

  • Zbieranie zamówień, kompletowanie, przygotowywanie do wysyłki czyli pakowanie.
  • Do obowiązków należeć będzie dbanie o porządek w miejscu pracy oraz wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP
  • początkowo praca na zmianę nocną. Istnieje możliwość przejścia na dzienną.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość podjęcia pracy w godzinach nocnych
  • zdolności adaptacyjne oraz manualne
  • dokładność
  • dobra kondycja fizyczna
  • kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Oferta

  • Praca od zaraz do stycznia 2014
  • Płaca: na zmianie nocnej od 7,07 GBP do 7,37 GBP/h brutto, na zmianie dziennej: 6,31 GBP/h brutto
  • Zakwaterowanie leży w gestii pracowników

Aplikacja:
Chętnych podjęcia tej pracy prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: fabryki@lsj.pl podając w temacie: imię + nazwisko + pakowanie Redditch.

źródło: http://euro-praca.eu/oferta-pracy/pakowanie-zamowien-internetowych-redditch-wielka-brytania/

Nr ogł.: 258524f1aa730084