€ 7,15

Praca w Anglii od zaraz na produkcji fabryka kartonów Londyn Wielka Brytania

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2013 23:41

Fabryka opakowań kartonowych poszukuje od zaraz do pracy w Anglii na produkcji kartonów w fabryce na terenie miasta Londyn w Wielkiej Brytanii. Oferta bez języka angielskiego oraz doświadczenia.

Opis Stanowiska:

  • Pakowanie kartonów,
  • klejenie kartonów,
  • wycinanie kartonów,
  • składanie kartonów,
  • magazynowanie,

Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta Angielskiej firmy produkcyjnej, zajmującej się produkcją kartonów, poszukujemy osoby na stanowisko:
Pakowania, składania, klejenia, wycinanie, magazynowanie i układanie kartonów.
Na miejscu wszystkie potrzebne rzeczy są zapewnione (mieszkanie, dojazd do prac).
To nie jest żadne OSZUSTWO jesteśmy prawdziwą agencją posiadamy certyfikaty.
Przejazd z Polski do Anglii odbędzie się busami 7 osobowymi. (opłata za transport wynosi 200zł)

Miejsce Pracy: Londyn, Wielka Brytania
Nr Ref: SPRING/UK

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie 7, 15 Funta na godzinę,
  • Praca od Poniedziałku do Soboty po 8-12H,
  • Zapewniamy tak że mieszkania (koszt ok 45 Funtów),
  • pomoc w załatwieniu formalności, konta w banku,

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (nie wymagane),
  • Motywacja do pracy,
  • Ukończone18 lat,

Terminy wyjazdów:

26 sierpnia 2013
31 sierpnia 2013
7 września 2013
14 września 2013

Kontakt:

[uwaga od administratora – pomimo próby uwiarygodnienia oferty ogłoszenie wygląda na próbę oszustwa – prosimy zachować ostrożność]

Pośrednik Michał Wize
Prosze wysyłać CV na email: praca@feniks.xaa.pl
Telefon kontatkowy: +48 537 506 901 (telefony 10:00 do 20:00!)

Agencja Pracy FENIKS (nr. certyfikatu 374/3)
Zapraszamy tak że na naszą strone www.feniks.xaa.pl (strona w przebudowie, lecz jest włączona)

Nr ogł.: 8785217e10315d5e

5 komentarzy aby “Praca w Anglii od zaraz na produkcji fabryka kartonów Londyn Wielka Brytania”

  1. Szanowni Państwo
    Jesteśmy parą szukająca pilnie pracy za granicą. Kobieta : 22 lata ; Mężczyzna 32 lata.
    Jesteśmy w stanie podjąć prace od zaraz ,
    ponieważ na ten moment obydwoje nie mamy pracy i jesteśmy w cięzkiej sytuacji .
    Nasze mocne strony to pracowitość , wytrzymałość , uczciwość. Potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji ,
    nawet w tych stresowych. Mężczyzna ma prawo jazdy kat. B . Możemy wyjechać za granice na stałe.
    Język angielski podstawowy .
    Nr kontaktowy : 503324335

    Z poważaniem
    Krzysztof i Agata

  2. praca zagranica dn. 30 sierpnia 2013 @ 11:59

    witam poszukuje wraz z malzonka pracy mozemy wyjechać od zraz poniewaz obije nie pracujemy i jestesmy zainteresowani ta oferta mezczyzna 26 lat kobieta 26 pracowalismy juz na magazynie umiejetnosc klejenia katonów prawojazdy kat.b jezdzilem po angli samochodem uprawnienia na wózek widłowy z powazanie piotr i ewa czekam na jakies info

  3. praca zagranica dn. 30 sierpnia 2013 @ 12:09

    witam jestem Piotr wraz z małżonką szukamy pilnie pracy zagranicą ja moge jechać na stałe a żona na 4miesiące jesteśmy parą która pracowała na magazynie ma uprawnienia na wózek widłowy a także mam umiejętności w prowadzeniu auta po angli jesteśmy w dołku finansowym i potrzebujemy pilnie jakiejs pracy prosił bym o kontakt nr.tel.535895077 ,530843522 czekam na jakas widomosc

  4. Witam jesteśmy małżeństwem i potrzebujemy pilnie pracy oboje możemy wyjechac od zaraz ja na stałe a żona na 4 do 5 miesięcy jesteśmy ludźmi którzy pracowali na magazynie mamy doświadczenie w pracy zespołowej posiadam prawo jazdy kat.b i uprawnienia na wózek widlowy czekam na kontakt nr tel.535895077,530843522 z poważaniem piotr i ewa

  5. Witam, kobieta23 i (komunikatywna znajomosc j.ang.) i mezczyzna 24 lata chetnie podejmiemy sie oferowanej przez panstwa pracy. Tel.792744204