€ do uzgodnienia

Praca w Anglii przy taśmie segregowanie-sortowanie śmieci Liverpool od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2013 22:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii w sortowni odpadów. Oferta zatrudnienia przy taśmie przy sortowaniu śmieci w Liverpool. Od kandydatów oczekuje się dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik segregacji

Miejsce: Liverpool

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik przy taśmie będzie miał za zadanie segregować śmieci.
  • Praca w ciężkich warunkach: do sortowania rzeczy brudne, mokre

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy
  • posiadanie obuwia ochronnego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie kamizelki odblaskowej
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferta:

Pracę w trudnych warunkach dla zdecydowanych osób

Aplikacja:
peter@careermakers.co.uk [Oferta nieaktualna]

źródło: http://strefa.polacy.co.uk/ogloszenia/praca-przy-segregacji/28832

Nr ogł.: 96524b0f82d241c