€ do uzgodnienia

Praca w Belgii przy linii produkcyjnej czekoladek bez znajomości języka lokalnego

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Belgia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 września 2013 22:47

Fabryka czekolady aktualnie poszukuje pracowników przy linii produkcyjnej do pakowania czekoladek. Możliwość pracy w Belgii bez znajomości języka lokalnego. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik fabryki czekoladek

Miejsce pracy: Belgia

Zadania:

  • Praca ta, będzie polegać na stanu przy linii produkcyjnej oraz pakowaniu czekoladek. Do obowiązków będzie należała pomoc w przygotowaniu nadzienia, oraz wykonywanie innych prostych prac zleconych przez przełożonego.
  • Praca polega na wykonywaniu obowiązków na różnych stanowiskach

Wymagania:

  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na minimum miesiąc
  • posiadanie legitymacji studenckiej
  • uprawnienia umożliwiające prowadzenie pojazdu

Oferta:

  • Przewiezienie do pracy na teren Belgii
  • opłacamy ubezpieczenie
  • gwarantujemy zamieszkanie

Aplikacja:
pod numerem: 664 081 631
lub mailowo CV prosimy przesłać na adres: praca@covebo.pl
źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-id191600.html

Nr ogł.: 501522c6ce3097b0

1 odpowiedź aby “Praca w Belgii przy linii produkcyjnej czekoladek bez znajomości języka lokalnego”

  1. Witam Pani serdecznie interesuje mnie ta praca mieszkam w Belgi wiec jesli to mozliwe to prosze o namiary na biuro w Belgi posredniczacy prace .
    Dziekuje i pozdrawiam