€ do uzgodnienia

Praca w Danii dla kuriera kierowcy kat. B od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 września 2013 23:30

Firma kurierska poszukuje pilnie kuriera- kierowcy kat.B do rozwożenia i dostarczania przesyłek. Aktualna oferta pracy w Danii od zaraz bez wymogu posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Kurier/ kierowca

Miejsce: Dania

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań pracowników będzie należało rozwożenie paczek na przydzielonym terenie, pakowanie i rozpakowywanie samochodu dostawczego oraz dbanie o pokwitowania odbioru.

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • sumienność
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim:
cv@vnl.dk

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Polsce
źródło: http://www.praca4u.net/praca-jako-kierowca-kurier-id192926.html

Nr ogł.: 390523b2d2f0ebd0

1 odpowiedź aby “Praca w Danii dla kuriera kierowcy kat. B od zaraz bez znajomości języka”

  1. witam
    jestem chętny do podjęcia tej pracy, Kawaler lat 35 bez nalogów sumienny i obowiązkowy, w razie zainteresowania proszę pisać na maila
    pozdrawiam