€ do uzgodnienia

Praca w Holandi przy kwiatach dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Den Haag
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 października 2013 20:46

Producent kwiatów z Den Haag poszukuje pracowników przy kwiatach. Oferta pracy w Holandii dla kobiet przy pielęgnacji i uprawie kwiatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach

Miejsce: Den Haag, Holandia

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przy pielęgnacji i uprawie kwiatów.

Wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • dobra pensja
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracę w oparciu o kontrakt

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania:
tel.: 698 333 307
email: praca.send@o2.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/produkcja-i-pielegnacja-kwiatow-na-terenie-holandii-praca-dla-kobiet-2065839.html

Nr ogł.: 164525feb56c0d52