€ do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji kanapek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2013 21:58

Oferta pracy w Holandii-Losser na produkcji kanapek. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Losser

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca polega na produkcji kanapek używając maszyn takich jak np. do krojenia czy pakowania. Praca przy linii produkcyjnej przy przygotowaniu oraz pakowaniu kanapek.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie dobrym
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 6 miesięcy
  • motywacja do pracy
  • pozytywne nastawienie

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego w T&S College
  • opieka polskiego koordynatora
  • dla pracowników istnieje możliwość skorzystania z oferty zakwaterowania, przejazdów oraz ubezpieczenia przygotowanej przez Agencję Pracy. Nie jest to konieczne- powyższe rzeczy można zapewniać sobie prywatnie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:tnsgroup.80362@poczta.startpraca.pl

źródło:

Nr ogł.: 763523706181986a