€ od 6-8,90 euro/h brutto

Praca w Holandii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 22:29

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na magazynie. Oferta z Helmond przy kompletowaniu zamówień bez doświadczenia. Zatrudnienie na wakacje, a dla osób chętnych nawet na 6 miesięcy.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: od 6-8,90 euro/h brutto

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki. Zatrudniony będzie również zobowiązany do utrzymywania porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
– chęć do pracy wakacyjnej
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy i przyjazd własnym autem będzie dodatkowym atutem
– posiadanie numeru SOFI mile widziane
– osoba zdrowa, niekarana, zdatna do pracy

Oferujemy:
– stawki wiekowe
– zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące z możliwością przedłużenia
– możliwość zdobycia doświadczenia
– miejsce noclegowe płatne 86,45 euro za tydzień minus ulga podatkowa
– ubezpieczenie w cenie 18,90 euro płatne co tydzień
– 40 godzin pracy w tygodniu
– ranne zmiany

Aplikacja:
Kandydatów zapraszamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na adres: Holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując: Pracownik magazynu (ubrania)

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znajomoscia-jezyka-angielskiego-id225024.html

Nr ogł.: 856539a15a0e3b92