€ do ustalenia

Praca w Holandii przy pakowaniu bez znajomości języka Ede 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Ede
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 maja 2014 17:26

Poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego do wakacyjnej pracy w Holandii. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu i skanowaniu podręczników. Zatrudnienie od 21 czerwca.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Holandia, Ede
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KK/IDD/5/2014/P4U

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmował pakowaniem książek oraz ich skanowaniem.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do pracy na wakacje
– język angielski w stopniu dobrym
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
– zaangażowanie podczas wykonywania zadań

Oferujemy:
– tymczasowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– pomoc polskiego koordynatora
– wsparcie w pierwszych dniach
– pomagamy w znalezieniu jak najlepszego lokum na czas pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą poufności na maila: gdynia@ottopraca.eu w tytule proszę wpisać numer referencyjny: KK/IDD/5/2014/P4U

Nr ogł.: 764537b6e5a49cf4