€ akord

Praca w Holandii zbiory owoców jabłek i gruszek od sierpnia 2013

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 00:52

Dla sadownika z Utrechtu szukamy od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach owoców – jabłek i gruszek w sadach położonych niedaleko miasta. Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: zbieracz owoców
Zarobki: akord
Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

Zadania:
– ręczny zbiór owoców z drzew na ternie sadu
– zbiory tzw. „spadów”
– segregowanie owoców według jakości
– pakowanie do skrzynek
– załadunek skrzynek na samochód

Oferujemy:
– legalną pracę w Holandii na czas 3 miesięcy
– bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
– zapewniony dojazd do i z pracy
– atrakcyjne zarobki ok. 50 eurocentów za kilogram owoców

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie
– mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– sprawność fizyczna, wytrzymałość

Praca od sierpnia do końca października

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na podany niżej adres:

ogłoszenie @ nieaktualne

Nr ogł.: 28651f5badd0a240

7 komentarzy aby “Praca w Holandii zbiory owoców jabłek i gruszek od sierpnia 2013”

  1. kaniuszek5 dn. 29 lipca 2013 @ 11:59

    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 798497022

  2. ewelina dn. 29 lipca 2013 @ 14:53

    Witam jestem gotowa podjac prace od zaraz pozdrawiam mam 25 lat

  3. Jestem zainteresowany Wasza oferta pracy .Mam 24 lata, silny, zdrowy z duza motywacia do pracy . Obecnie mieszkam w Hiszpani prosze o kontakt 0034625751594 lub 0034918704326

  4. agnieszka dn. 2 sierpnia 2013 @ 10:01

    witam jestem zainteresowana praca obecnie jestem w holandi moj numer to 0684293899 pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowana tą pracą od zaraz

  6. jestem zainteresowany waszą ofertą pracy wraz z dziewczyna proszę o szybką odpowiedz

  7. Witam jest nas trzech,mamy długoletnie doświadczenie przy zbiorach w Polsce i za Granicą
    Proszę o kontakt 500579772