€ od 8,50 euro brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu Malsch dla mężczyzn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Malsch
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 listopada 2013 22:14

Firma z Malsch zatrudni mężczyzn do pakowania. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu i przenoszeniu towarów. Od kandydatów wymagana jest dobra kondycja fizyczna.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Malsch, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto- stawka obowiązuje przez okres próbny. Po upływie okresu próbnego stawka wzrasta do 12 euro brutto

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie prac fizycznych polegających na pakowaniu, rozpakowywaniu oraz przenoszeniu produktów.

Wymagamy:

  • Ze względu na specyfikę pracę poszukujemy mężczyzn z dobrą kondycją fizyczną.
  • Gotowość do pracy w przedziale godzin: 13-21
  • Zamieszkanie pracownik załatwia sobie sam- najlepiej aby kandydaci w mieszkali obecnie z Karlsruhe

Oferta:

  • Praca z 3 miesięcznym okresem próbnym, umowa z Agencją pracy.
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia na Niemiecką umowę bezpośrednio u pracodawcy
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: pflege24-h@web.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-dla-mezczyzn-w-malsch/

Nr ogł.: 4385296128e037f9

6 komentarzy aby “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu Malsch dla mężczyzn”

  1. Witam jestem zainteresowany praca ,mam 32 lata bez nalogow ,silny fizycznie.Rzadnej pracy sie nie boje.Prosze o kontakt 791588163

  2. witam jestem zainteresowany, mam 27 lat, sprawny fizycznie i psychicznie bez nałogów mój kontakt.662000657

  3. Jestem zaintetesowany oferta pracy u panstwa. Mam 23lata. Jestem osoba zdyscyplinowana , sumienna, dyspozycyjna nieposiadajaca zadnych nalogow. Prosze o kontakt.

  4. jestesmy para zainteresowana ta propozycja pracy sofi posiadamy

  5. Jarosław dn. 9 grudnia 2013 @ 19:03

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy znam w stopniu komunikatywnym j. niemiecki i angielski proszę o kontakt

  6. podejme z dziewczyna prace 603261955