€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B – kuriera Berlin i Neumunster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 stycznia 2014 22:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kuriera- kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie lub Neumunster przy rozładunku, załadunku i dostarczaniu przesyłek.

Stanowisko: Kurier, kierowca kat. B

Lokalizacje: Berlin i Neumunster

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przy rozładunku i załadunku paczek na samochód i z samochodu.
  • obsługa przydzielonego terenu- dostarczanie i odbieranie przesyłek.
  • Dbanie o potwierdzenia odbioru

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3.5 t
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność, odpowiedzialność,
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy czas
  • poszukujemy osoby pomiędzy 25 a 45 rokiem życia

Oferta:

  • szkolenie przygotowujące do podjęcia rpacy
  • legalne zatrudnienie
  • zapewniamy pracownikom bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • biuro@rzkancelaria.eu

w tytule prosimy wpisać „Kurier”

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kurier-przeprowadzki-logistyka/kurier-na-terenie-berlina-i-neumunster,576053.html

Nr ogł.: 27852ce7c5a68f5c