€ 10,50 euro brutto plus dodatki

Praca w Niemczech na produkcji kontrola jakości od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2013 23:31

Firma z Niemiec pilnie poszukuje pracowników na produkcję przy kontroli jakości. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy kontroli jakości

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto plus dodatki

Miejsce: Niemcy

Praca od zaraz!

Zadania:

  • Wykonywanie zadań na linii produkcyjnej.
  • Obsługa maszyn
  • kontrola jakości towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka motywacja do pracy
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie znajomości czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz do połowy grudnia
  • lokum
  • umowę na niemieckich warunkach

Aplikacja: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-jakosc-niemcy/niemcy/9252102

Nr ogł.: 419523b01dbf1821

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech na produkcji kontrola jakości od zaraz bez doświadczenia”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany pracą razem z kolegą, posiadamy doświadczenie w pracy za granicą (Malta, Anglia, Belgia), jesteśmy zdeterminowani i solidni. Posiadamy znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, wiek: 23 i 24 lata.

    pozdrawiam,

    Piotr Dwornik