€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru w Lubecka (market)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubecka
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 października 2013 11:13

Sieć marketów z Lubecka poszukuje od zaraz pracownika fizycznego do pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w markecie. Oferta aktualna, adresowana do osób ze znajomością języka pozwalającą na komunikację z innymi pracownikami.

Na zlecenie niemieckiego klienta- sieci marketów z produktami regionalnymi – zatrudnimy pracowników odpowiedzialnych za ekspozycje towaru w sklepie.

Miejsce pracy: Lubecka

Obowiązki:

  • uzupełnianie towaru na półkach
  • monitorowanie terminu przydatności produktów
  • dbałość o estetykę

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie
  • dodatek socjalny na dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: biuro@rzkancelaria.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Nr ogł.: 219524e8ec332102

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru w Lubecka (market)”

  1. oferta pracy w angli na magazynie dn. 5 października 2013 @ 04:51

    Witam czy jest możliwość zatrudnienia bez znajomości języka pozdrawiam