€ 1200 euro netto

Praca w Niemczech przy pakowaniu na produkcji Ingolstadt od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2013 23:38

Poszukiwani pracownicy na produkcję w firmie z Ingolstadt. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu części samochodowych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Ingolstadt, Niemcy

Płaca: 1200 euro netto

Zadania:

  • Praca będzie polegała na pracy przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu części samochodowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • motywacja
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Jeżeli jesteście zainteresowani tą ofertą pracy prosimy o rejestrację poprzez stronę Nord Wind.
Do aplikacji koniecznie należy załączyć- CV w języku polskim i niemieckim

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pracownik-produkcyjny-pakowacz-niemcy-praca-od-zaraz-ingolstadt/

Nr ogł.: 763527a31ef2f9ec