€ 145 NOK /h

Praca w Norwegii na magazynie Oslo bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 22:07

Poszukujemy magazynierów z doświadczeniem od lutego 2014. Praca w Norwegii na magazynie z Oslo bez znajomości języka norweskiego przy pracach magazynowych i obsłudze wózków widłowych.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 145 NOK /h

Liczba wakatów: 30

Zadania:

  • Praca polegać będzie na obsłudze wózków widłowych i wykonywaniu innych prac fizycznych na magazynie.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego ( norweski mile widziany jednak nie jest wymagamy)
  • doświadczenia na stanowisku magazynier
  • licencja na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Praca od lutego 2014 do listopada 2014
  • zakwaterowanie – koszt 1000 NOK tygodniowo
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • samodzielne stanowisko, pełną odzież roboczą
  • terminowe wynagrodzenie przelewane na kontro raz na tydzień.
  • organizujemy pozwolenie o pracę oraz skattekort ważny za dany rok

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku angielskim na poniższy adres: e-mail: biuro@eucbr.pl

źródło:

Nr ogł.: 25852bd6339a7760