€ 180 NOK od ułożonego m2 brutto

Praca w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 17:36

Firma z branży budowlanej poszukuje glazurnika bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy wykończeniach, układaniu płytek w budownictwie. Wykonywanie zadań w różnych lokalizacjach.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce: Oslo, różne lokalizacje

Płaca: 180 NOK od ułożonego m2 brutto

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie: układać płytki oraz kafelki.
  • Do zadań pracownika będzie należało również wykonywanie prac pomocniczych w zależności od zapotrzebowania.

Wymagamy:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka angielskiego i/ lub norweskiego na poziomie dobrym
  • posiadanie samochodu

Oferta:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • Zatrudnienie u Norweskiego pracodawcy na Norweskich warunkach
  • wsparcie przy poszukiwaniach taniego mieszkania
  • Pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ( inne nie będą brane pod uwagę) razem z referencjami od poprzednich pracodawców na poniższy adres:
rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło:

Glazurnik praca w Norwegii przy wykończeniach w budownictwie bez języka norweskiego

Nr ogł.: 496527a636bb8cb0