€ 4000 CHF brutto/ miesiąc

Praca w Szwajcarii w budownictwie dla glazurników przy wykończeniach

  • Kraj: Szwajcaria
  • Miasto: Argowia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 stycznia 2014 21:55

Firma budowlana z Argowii pilnie poszukuje zespołu 4 osób na stanowisko glazurnik/kafelkarz. Praca w Szwajcarii od zaraz przy wykończeniach dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Glazurnik/kafelkarz

Zarobki: 4000 chf brutto/ miesiąc

Lokalizacja: Argowia, Szwajcaria

Poszukujemy 4 osób- mile widziana zgrana grupa

Zadania:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za układanie płytek i kafelków na podłogach i ścianach, fugowanie.
  • Do zadań należeć będzie również przygotowywanie powierzchni do dalszych prac
  • Od pracowników będzie wymagać się wszelkich prac pomocniczych.

Oczekiwania:

  • działalność gospodarcza- najlepiej dla całego zespołu
  • posiadanie uprawnień do kierowania pojazdów
  • wykształcenie kierunkowe oraz obowiązkowo doświadczenie
  • oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego- jednak wystarczy ona u jednej osoby na grupę

Oferta:

  • Szwajcarskie warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać na maila: swisspol-jobs@gmx.ch

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/4-kafelkarzy-glazurnikow-posadzkarzy-szwajcaria-2159736.html

Nr ogł.: 16952d69858b6b5b