€ do ustalenia

Praca w Szwecji przy przeprowadzkach-sprzątanie bez języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 maja 2014 13:32

Poszukujemy 4 osób do pracy w Szwecji przy sprzątaniu po przeprowadzkach. Zatrudnienie w Göteborg bez znajomości języka szwedzkiego. Pracodawca oferuje stałe zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Szwecja, Göteborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

Pracownik będzie sprzątał mieszkania. Zadania jakie będzie wykonywał to m.in.: czyszczenie dywanów, mycie podłóg, przenoszenie mebli, ogólne przygotowywanie pomieszczeń na przybycie nowych lokatorów.

Wymagania:
– doświadczenie w podobnych pracach
– posiadanie lub rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie PL
– aktualne prawo jazdy kat. B mile widziane
– umiejętność zarządzania czasem
– zaradność, dokładność w wykonywaniu zadań
– zamieszkanie na terenie Szwecji

Oferujemy:
– Stałe zlecenia
– umowę o pracę na szwedzkich warunkach
– dobre zarobki
– wdrożenie w system pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: info@lokalstadservice.se

Źródło:

Nr ogł.: 603536b6ba5dbbbb