€ 7 GBP/h

Praca w Wielkiej Brytanii na magazynie przy komisjonowaniu 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2014 20:13

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Wielkiej Brytanii przy zbieraniu zamówień. Oferta dla pracowników magazynowych bez doświadczenia i ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wynagrodzenie: 7 GBP/h

Zadania:
Praca polega na kompletowaniu towaru przy użyciu skanera. Kandydat wyszukuje towarów na magazynie i przygotowuje do wysyłki.

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– komunikatywna znajomość angielskiego
– chęć do pracy
– zaangażowanie

Oferujemy:
– 6-12 tygodni okresy próbnego następnie stała umowa
– przeszkolenie
– pomoc w sprawach organizacyjnych przy wyjeździe i na miejscu
– kontakt z polskim opiekunem
– pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-wielka-brytania,oferta,3311115

Nr ogł.: 89953381bd968e2b