€ do uzgodnienia na akord

Pracowników magazynowych do pracy w Niemczech przy pakowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ferch obok Poczdamu
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2013 21:24

Oferta dla poszukujących zatrudnienia w charakterze Pracowników magazynowych do pakowania butelek z napojami. Praca na terenie Niemiec w Ferch obok Poczdamu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Pensja do uzgodnienia
miejsce: Ferch obok Poczdamu

oferta kierowana jest do osób samodzielnych jak i grup
Zadania:
do zadań należy pakowanie butelek z napojami i przygotowanie palet do transportu, foliowanie palet.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego: jedna osoba na grupę
  • posiadanie samochodu- jeden na grupę
  • doświadczenie przy wykonywaniu podobnych zadań
  • odpowiedzialność
  • silna motywacja do pracy
  • brak zastrzeżeń do zamieszkania w hotelu sugerowanym przez pracodawcę

Oferta:

  • szkolenie po którym od razu będzie można rozpocząć pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • Polskie zatrudnienie
  • ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech
  • zakwaterowanie płatne 9 euro/doba
  • trójzmianowy system pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane podjęciem wyżej wymienionej pracy proszone są o wysłanie dokumentów: info@europajob.pl z dopiskiem “pakowanie butelek_FERCH” zawartym w tytule.

Prosimy o załączenie w aplikacji dopisku: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”
Źródło:http://www.mypolacy.de/ogloszenia/rozne-nietypowe/pracownik-magazynowy-grupa-przy-pakowaniu-butelek-z-napojami-ferch-okolice-poczdamu-niemcy,482863.html

Nr ogł.: 20952093798e8e3a

2 komentarze aby “Pracowników magazynowych do pracy w Niemczech przy pakowaniu”

  1. Jan i MałgorzataJniccy dn. 15 sierpnia 2013 @ 17:41

    pracowaliśmy w Belgi na produkcji i pakowaniu 4 lata ale szukam pracy bliżej domu na dłużej spełniamy wymogi .

  2. dajcie mi te prace