€ stawki wiekowe od 4,72 euro

Praca w Holandii pracownik magazynu bez doświadczenia zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 września 2013 21:16

Magazyn z Utrecht poszukuje pracownika magazynu. Aktualna możliwość podjęcia pracy w Holandii bez doświadczenia na magazynie przy zbieraniu i układaniu zamówień na półkach.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Utrecht, Holandia

Wynagrodzenie: obowiązują stawki wiekowe:

  • 19 lat- 4,72 euro godzina
  • 20 lat- 5,52 euro godzina
  • 21 lat- 6,51 euro godzina
  • 22 lata- 7,64 euro godzina
  • 23 lata- 8,98 euro godzina

Zadania:

  • Praca opiera się na zbieraniu zamówień oraz przyjmowaniu ich, skanowanie i układanie na półkach.
  • Praca za pomocą skanera, również w pomieszczeniach z niższą temperaturą

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą na okres minimum 6 miesięcy
  • chęć do pracy na różne zmiany
  • dobra znajomość języka angielskiego- warunek ten sprawdzamy
  • pracowitość,
  • uczciwość
  • odpowiedzialność, sumienność

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
  • zamieszkanie płatne:
  • 19 lat- 30 euro tydzień
  • 20 lat- 50 euro tydzień
  • 21 lat- 63 euro tydzień
  • 22 lata- 70 euro tydzień
  • 23 lata- 75 euro tydzień
  • ubezpieczenie, koszt 30,74 euro za tydzień

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie nam CV na adres:

  • Holandia@eurowork.net.pl
  • z dopiskiem Pracownik magazynu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znajomoscia-jezyka-angielskiego-id192842.html

Nr ogł.: 420523b20e3a599c

1 odpowiedź aby “Praca w Holandii pracownik magazynu bez doświadczenia zbieranie zamówień”

  1. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 16:03

    jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam uprawnienia na wozki widłowe. w stopniu komunikatywnym porozumiewam sie w języku angielsku. prosze o kontakt tel. 603-430-705 lub E-mail REJ00@poczta.fm