€ 6,5 euro /h

Produkcja praca w Niemczech od zaraz przy sortowaniu Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2013 23:54

Pilnie poszukujemy pracowników do firmy produkcyjnej z Rostocku na dwa miesiące. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu butelek, pojemników i kontenerów.

Stanowisko: Sortowacz

Lokalizacja: Rostock, Niemcy

Zarobki: 6,5 euro /h

Zadania:

  • Praca na produkcji przy sortowaniu pojemników, butelek.
  • Praca na okres 2 miesięcy od zaraz

Oczekujemy:

  • pracownik nie może być zarejestrowany jako bezrobotny a także nie może podejmować żadnej pracy w roku 2013
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz na 2 miesiące
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • możliwość powrotu do Polski na 24 i 25 grudnia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń- CV w języku niemieckim na adres: justyna.bogdanowicz@jeople.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sortowaniu-na-dwa-miesiace-id200743.html

Nr ogł.: 79652a869e07f4da

1 odpowiedź aby “Produkcja praca w Niemczech od zaraz przy sortowaniu Rostock”

  1. Marek Andrzej dn. 3 stycznia 2014 @ 11:51

    Witam jesteśmy zainteresowani tą ofertą proszę o kontakt – 512979942