€ od 6 euro brutto

Produkcja przyczep samochodowych praca w Holandii Hapert od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hapert
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 14:02

Firma produkująca przyczepy samochodowe z Hapert poszukuje pracowników od zaraz. Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy montażu i skręcaniu elementów przyczep.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hapert, Holandia

Wynagrodzenie: naliczane według stawki wiekowej.

  • Pracownicy w wieku 18 do 20 lat stawka: 6 euro brutto/h
  • Pracownicy w wieku 21 lat – 6,19 euro brutto/h
  • Pracownicy w wieku 22 lata- 7,25 euro brutto/h
  • Pracownicy w wieku 223 lata i więcej- 8,53 euro brutto

Termin: praca od zaraz, start: 07.01.2014

Obowiązki pracowników:

  • Zatrudnieni na tym stanowisku pracownicy będą odpowiedzialni za wykonywanie zadań produkcyjnych przy przyczepach samochodowych.
  • Do zadań należeć będzie montowanie części przyczep czy skręcanie elementów.
  • Do zadań mogą należeć inne prace np porządkowe zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, zdolność pracy zespołowej
  • pracowitość, zręczność, zdolności manualne
  • sumienność, nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferta:

  • Zapewnione ok 33 h pracy tygodniowo- początkowo praca 4 dni w tygodniu
  • Po pomyślnie przebytym 2 miesięcznym okresie próbnym liczba godzin wzrasta do 42,5h
  • praca obywa się w godzinach 7-16,15
  • Zatrudnienie w oparciu o 6 miesięczny kontrakt
  • Pracodawca zapewnia płatne przez pracownika w wysokości 20,75 euro tygodniowo ubezpieczenie
  • Zamieszkanie zapewnione, koszt pokrywa pracownik. Wysokość naliczana jest wg stawek wiekowych pomiędzy 25 a 70 euro tygodniowo

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesłać na adres: Holandia@eurowork.net.pl
W tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: Pracownik produkcji- montaż przyczep samochodowych

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 322580564

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-montaz-przyczep-samochodowych-id201954.html

Nr ogł.: 47252c80cb17b5fd