€ od 6.31 GBP godzina

Sezonowa praca w Anglii pakowalnia owoców Rochester bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Rochester
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:24

Pakowalnia owoców z siedzibą w Rochester poszukuje pracowników. Oferta sezonowej pracy w Anglii przy pakowaniu owoców bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce: Rochester, Anglia

Płaca: od 6.31 GBP godzina

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie pakowanie owoców.

Wymagania:

  • Zamieszkanie w hrabstwie Kent,
  • zaangażowanie, pracowitość
  • samodyscyplina
  • chęć do pracy
  • Możliwość podjęcia pracy w różnych godzinach

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej
  • wynagrodzenie w wysokości od 6.31 GBP godzina

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń:
jobs@pro-force.co.uk

Kontakt:
tel: 01227 730 349

źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/6425-poszukujemy-pracownikow-pakowalni-rochester-hoo

Nr ogł.: 854527829346d44b

5 komentarzy aby “Sezonowa praca w Anglii pakowalnia owoców Rochester bez znajomości języka”

  1. Agnieszka Machaj dn. 5 listopada 2013 @ 15:26

    Witam,mam 35lat,jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu owocówJestem pracowitą i odpowiedzialną osobą

  2. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. prosze o kontakt e-mail wojtek-w1988@wp.pl badz na nr tel 0048662671495

  3. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. prosze o kontakt e-mail dawidbielizna@interia.eu badz na nr tel 0048888944931

  4. dzianach dn. 8 grudnia 2013 @ 18:19

    Witam Ja i moja dziewczyna szukamy pracy na okres nie ograniczony . Jesteśmy w wieku po 20 lat . Ja kończe własnie technikum a dziewczyna skończyła liceum. Poszukujemy wlasnie pracy za granica . Nie posiadamy żadnych nałogów typu palenie picie. Nie boje sie pracy fizycznej . Godziny pracy oczywiscie jak najwiecej . czekamy na kontakt pod emial.

  5. Mateusz B dn. 5 stycznia 2014 @ 21:23

    Wraz z Dziewczynom szukamy pracy. JESTEŚMY ZAINTERESOWANI TĄ PRACĄ GOTOWI OD ZARAZ PROSZE O KONTAKT POD NUMEREM TEL. ( +48 507-810-243 ) LUB ( +48 725-376-305 ) POZDRAWIAM!!!!!!!!!!