€ do ustalenia

Sezonowa praca w Danii dla kobiet bez języka przy zbiorach Sonder-Omme

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Sdr.Omme
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 22:30

Poszukujemy kobiet bez znajomości języka duńskiego do sezonowej praca w Danii. Oferta z Sonder-Omme przy zbiorach sadzonek jodły kaukaskiej. Zatrudnienie od 7 lipca do 20 sieprnia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Dania, Sonder-Omme
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zbiór sadzonek jodły kaukaskiej. Praca wyłącznie dla kobiet.

Wymagania:
– posiadanie auta
– osoba zdrowa z wigorem
– umiejętność zarządzania czasem
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
– możliwość dłuższej współpracy
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– wsparcie przy szukanie miejsca zamieszkania
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą maila: rekrutacja@polandforest.dk

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-sadzonek-jodly-szkolkarstwo-id224505.html

Nr ogł.: 324539a1e1ff4212