€ do ustalenia

Praca w Norwegii przy odśnieżaniu 2014 Drammen bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 października 2013 21:52

Poszukiwani pracownicy fizyczni w Drammen. Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu 2014 bez znajomości języka norweskiego. Od kandydatów wymaga się języka angielskiego na poziomie dobrym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Miasto: Drammen

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca polegać będzie na wykonywaniu obowiązków polegających na odśnieżaniu dróg, parkingów czy również posesji prywatnych.
  • Do zadań należeć będzie również odśnieżanie dachów lub innych terenów trudno dostępnych.
  • Do zadań należy skuwanie lodu oraz załadunek śniegu na ciężarówki.
  • Praca fizyczna z użyciem szufli lub odśnieżarek.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie dobrym
  • dobra kondycja i siła
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy fizycznej
  • wytrzymałość fizyczna i psychiczna
  • chęć do podjęcia pracy za granicą
  • samodzielność jak i zdolność do pracy w grupie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta

Oferta:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy
  • umowa z Norweską firmą na Norweskich warunkach
  • odprowadzanie składek zdrowotnych i emerytalnych

Aplikacja:

Sezonowe oferty pracy w Norwegii przy odśnieżaniu 2014 język angielski Drammen

Aplikacja nieaktualna

Nr ogł.: 5765252c01858e69

9 komentarzy aby “Praca w Norwegii przy odśnieżaniu 2014 Drammen bez znajomości języka”

  1. pracownik od zaraz dn. 8 października 2013 @ 08:27

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt tel. 603430705 lub na email

  2. pracownik gotowy od zaraz dn. 8 października 2013 @ 13:57

    Witam, mam 31lat jestem gotowy podjąć tą pracę od zaraz. Jestem osobą dyzpozycyjną oraz pracowitą. Nie boję się ciężkiej pracy. Znam bardzo dobrze j. angielski. Bardzo proszę o kontakt tel.+47 968 67587 lub na maila

  3. Witam 🙂 jesteś zainteresowany ofertą znam dobrze j. angielski rok temu pracowałem przy odśnieżaniu w wiedniu proszę o kontakt na maila

  4. Witam pilnie potrzebuje pracy za granicą jestem chetna do pracy nie boje się wysiłku fizycznego mój numer 790-594-226

  5. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy tel kont 517376187 lub 512209700 lub email

  6. Ps. MILO chetny mlody ,szybki bystry jestem zainteresowany praca pracowalem w Norwegii na kontraktach w Oslo znam KLIMAT ,MOJ kom.514-163-034 JACEK.

  7. Witam. Jestem bardzo zainteresowany Waszą ofertą . Mam 19 lat silny i wytrzymały fizycznie . Pracowałem przy odsnieżaniu . kontakt : 731553860.

  8. Witam,wspolnie z kolega jestesmy zainteresowani oferta,jezyk angielski komunikatywny,brawo jazdy kat. B numer kontaktowy 514763158

  9. Krzysztof dn. 2 stycznia 2014 @ 18:31

    Witam serdecznie
    Mam na imię Krzysiek mam 34 lata podejmę prace przy odśnieżaniu .
    Mam doświadczenia przy tego typu pracach posiadam również badania wysokościowe oraz psychotechniczne dodatkowo posiadam różne uprawnienia i certyfikaty proszę o kontakt tel +48 788 953 810 lub e-mail pawiks@interia.pl