€ 9,36 euro/h brutto

Sprzątanie praca w Holandii dla personelu sprzątającego bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 02:33

Poszukiwani pracownicy fizyczni bez znajomości języka holenderskiego na stanowisko personel sprzątający. Praca w Holandii przy sprzątaniu hal, fabryk oraz magazynów.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Holandia

Płaca:

  • stawka normalna: 9,36 euro/h brutto,
  • stawka za pracę w godzinach nocnych 130%,
  • praca w weekendy 150%

Opis stanowiska:

  • Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiadały za sprzątanie hal produkcyjnych, magazynów, fabryk.
  • Wykonywanie czynności za pomocą maszyn czyszczących- po przyuczeniu.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista, nienaganny wizerunek
  • doświadczenie w podobnej pracy, posiadanie świadectw oraz referencji od byłych pracodawców
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu oraz możliwość przyjechania nim do pracy w Holandii
  • wysłania zgłoszenia w języku angielskim lub niemieckim

Oferta:

  • umowa o pracę na holenderskich warunkach bezpośrednio z holenderskim pracodawcą
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę, koszty pokrywa pracownik
  • praca przez 6 tygodni, następnie 2 tygodnie przerwy

Aplikacja:
Życiorys w języku angielskim lub niemieckim prosimy przesłać na adres: allwork.112828@poczta.startpraca.pl

CV w języku polskim nie będzie brane pod uwagę podczas rekrutacji.

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczczysciciel-holandia-id199132.html

Nr ogł.: 821528f2d1a5b4d6