€ od 60 CHF netto / dzień

Szwajcaria praca w budownictwie przy remontach i wykończeniach Sankt Gallen

  • Kraj: Szwajcaria
  • Miasto: St. Gallen
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 21:04

Firma budowlana z Sankt Gallen poszukuje pracownika do wykończeń. Aktualna oferta pracy w Szwajcarii w budownictwie przy remontach- malowanie, układanie regipsów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: St. Gallen

Zarobki: podczas okresu próbnego zarobki będą wynosiły: od 60 do 70 CHF netto / dzień. Po upływie okresu próbnego: 80 do 100 CHF netto za dzień pracy

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac budowlanych.
  • Do zadań należeć będzie montaż płyt gipsowo kartonowych, malowanie ścian, tapetowanie, szpachlowanie, układanie płytek.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, umiejętność przeprowadzenia swobodnej rozmowy
  • fachowość, profesjonalizm, dokładność
  • doświadczenie w pracach budowlanych oraz w pracy za granicami kraju
  • poszukujemy osoby bez jakichkolwiek nałogów

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie,
  • umowa o pracę z Austriacką firmą
  • zezwolenie na pracę
  • praca 8-9 h dziennie- możliwa również w soboty

Aplikacja:
Prosimy aby aplikacje w języku niemieckim wysyłać na adres: rekrutacja@work-sol.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowlany-praca-w-szwajcarii-austrii-id199104.html

Nr ogł.: 970529b93e079e7b