€ 8 GBP

Wielka Brytania praca dla kierowcy kat.B- kuriera przy dostarczaniu przesyłek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2014 23:06

Zatrudnimy pracownika na stanowisko kurier/kierowca kat.B. Aktualne ogłoszenie pracy w Wielkiej Brytanii przy dostarczaniu przesyłek oraz zadaniach na magazynie.

Stanowisko: Kierowca/kurier

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zarobki: 8 GBP

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zapakować przesyłki na samochód, dostarczyć je do klientów.
  • Od pracownika oczekuje się dbałości o przesyłki, prowadzenia dokumentacji, zbierania potwierdzeń wysyłki oraz sumiennego rozliczania się z pobranych paczek.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek obowiązkowy
  • prawo jazdy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na stanowisku kurier oraz umiejętność poruszania się w ruchu lewostronnym
  • oczekujemy zaangażowania, odpowiedzialności i rzetelnego wypełniania obowiązków

Oferta:

  • zatrudnienie na stałe
  • możliwość rozwoju
  • zapewniamy niezbędne narzędzia, samochód
  • dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na poniższy adres:
vandriving@transline.co.uk

źródło: http://www.praca4u.net/dostawca-przesylek-w-uk-id204697.html

Nr ogł.: 93952e67743434b5