€ do ustalenia

Francja praca dla pokojówki przy sprzątaniu w sezonie zimowym 2014

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 02:33

Sieć hoteli i restauracji poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy we Francji w sezonie zimowym 2013/2014 przy sprzątaniu dla pokojówki dostępne inne stanowiska.

Stanowisko: Pokojówka

UWAGA:
To ogłoszenie dotyczy pracy pokojówki, jednak pracodawca poszukuje również osób na inne stanowiska: Kelner/kelnerka, kucharz, pomoc kuchenna, osoba zmywająca. Jeżeli interesuje Cię któreś ze stanowisk zapraszamy do aplikacji. Sposób wysyłania zgłoszeń opisany na dole ogłoszenia.

Termin: praca od grudnia 2013 do kwietnia 2014

Lokalizacja: teren Alp Francuskich

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie praca w restauracjach lub hotelach położonych na terenie Alp Francuskich.
  • Do obowiązków będzie należało sprzątanie pokoi godzinnych, łazienek, części ogólnodostępnych, pomieszczeń sanitarnych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywać inne czynności zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy możliwości pracy od grudnia do kwietnia
  • roczne doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość dobra języka angielskiego lub francuskiego (francuski nie jest obowiązkowy, ale będzie dodatkowym atutem)

Oferta:

  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • wyżywienie częściowe
  • pracodawca zwraca koszty wyjazdu pod koniec sezonu

Aplikacja
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy zapraszamy do aplikacji. Prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@erc.ec.
w tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: zima/fr/2014

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-francja-sezon-zimowy-20132014-id198823.html

Nr ogł.: 776528f27029d0ef