€ 9 euro/h

Holandia praca na produkcji od zaraz pakowanie na linii produkcyjnej Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 23:52

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy produkcji części samochodowych – pakowanie na linii produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka niderlandzkiego – wymagany komunikatywny angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tilburg
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na kontroli jakości produktów oraz pakowaniu gotowych wyrobów do opakowań kartonowych
– naklejanie etykiet
– wkładanie broszur do opakowań
– układanie towaru na paletach
– przygotowanie do magazynowania

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie w produkcji lub pakowaniu
– dokładność, motywacja, komunikatywność
– gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– atrakcyjne zarobki
– możliwość podpisania stałej umowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w język angielskim na adres:

ogłoszenie nieaktualne

Nr ogł.: 1615201869593352

1 odpowiedź aby “Holandia praca na produkcji od zaraz pakowanie na linii produkcyjnej Tilburg”

  1. Eliza i Łukasz dn. 8 sierpnia 2013 @ 08:24

    Jesteśmy chętni do podjęcia oferowanej pracy.
    Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą (Niemcy).
    Angielski znamy w stopniu dobrym, komunikatywnym, zaś niemiecki- podstawowym.
    Prosimy o kontakt, mamy gotowe dla Państwa nasze CV (w języku polskim, niemieckim oraz w angielskim).
    Z poważaniem