€ 8,53 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca Holandia na produkcji Rotterdam pakowanie, sortowanie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 listopada 2013 00:00

Sortownia owoców z Rotterdamu poszukuje pracowników fizycznych. Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu, sortowaniu owoców i warzyw oraz pomocy przy prostych pracach magazynowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia

Płaca: 8,53 euro/h brutto, możliwie do 12,79 euro/h

Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia

Zadania:

  • Praca w Sortowni owoców na produkcji przy pakowaniu, segregacji owoców i warzyw.
  • Do zadań mogą należeć proste prace magazynowe

Oczekujemy:

  • ukończenia 18 roku życia
  • możliwość podjęcia pracy na okres 4 miesięcy (lub więcej)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć do podjęcia pracy za granicą

Oferta:

  • dobra atmosfera w miejscu pracy, zgrany zespół
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie zgodne z Holenderskim kodeksem pracy
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, transport, ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV na adres:
biuro@axidus.pl
źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-holandia-od-zaraz-id198498.html

Nr ogł.: 3855289fdf7b9fcb

3 komentarze aby “Od zaraz sezonowa praca Holandia na produkcji Rotterdam pakowanie, sortowanie”

  1. Przemysław dn. 20 listopada 2013 @ 10:36

    Witam jestem bardzo zainteresowany państwa oferta proszę o kontakt mój numer tel. +48885424028

  2. jestem za iteresowany waszom ofertom

  3. jestem zaiteresowany waszom ofertom