€ od 8,19 do 11,19 euro brutto

Praca w Niemczech Ingolstadt od zaraz na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2013 23:40

Poszukiwany pracownik na produkcję części samochodowych w Ingolstadt. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej, obsłudze maszyn produkcyjnych i przy kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Pensja: od 8,19 do 11,19 euro brutto

Miejsce: Ingolstadt, Bawaria

Opis stanowiska:

  • Do zadań pracownika należeć będzie wspieranie prac produkcyjnych na różnych stanowiskach
  • do obowiązków pracownika będzie praca na linii produkcyjnej.
  • Zadaniem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • znajomości języka niemieckiego dobrego w mowie i piśmie
  • gotowość do dłuższego zatrudnienia w Niemczech
  • posiadanie samochodu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • system 2 lub 3 zmianowy, oraz możliwość pracy również w soboty
  • do wynagrodzenia dochodzie dieta za każdy przepracowany dzień- ok 9-15euro
  • pierwszy dzień w zakładzie pracy będzie przebiegał pod opieką koordynatora
  • zamieszkanie- 250-275 euro miesięcznie.

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny: 0049/ 841 65 79 05 21

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pracownik-produkcji-praca-niemcy-od-zaraz-bawaria-ingolstadt/

Nr ogł.: 449529ceab46d70b

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech Ingolstadt od zaraz na produkcji części samochodowych”

  1. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb