€ do uzgodnienia

Aktualna oferta pracy w Holandii przy zbiorach ścinanie kapusty

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 września 2013 23:30

Plantacja poszukuje pracowników fizycznych z doświadczeniem do ścinania kapusty. Praca w Holandii w rolnictwie przy zbiorach bez znajomości języka holenderskiego, wystarczy język angielski.

Stanowisko: Pracownik przy ścinaniu kapusty

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce: Holandia

Zadania:
Praca polega na ścinaniu kapusty

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • sumienność, motywacja, odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie dobrym

Oferta:

  • zamieszkanie
  • legalną pracę z ubezpieczeniem
  • codzienny transport do miejsca pracy
  • opiekę polskiego rezydenta
  • pensję wypłacaną co tydzień na konto

Aplikacja: 533087111 lub 774410654

źródło:

Nr ogł.: 933523b18d6cd070

3 komentarze aby “Aktualna oferta pracy w Holandii przy zbiorach ścinanie kapusty”

  1. witam jestem zainteresowana oferta pracy moge podiac sie jej od zaraz moj nr.48884337207

  2. witam 4 kolegów po szkole chętni do pracy od zaraz 2 z prawo jazdami kat.b tel.514394147

  3. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 15:27

    Jestem zainteresowany wasza ofertą, posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Pracę mogę podjąć od zaraz tel.603-430-705