€ 10.00 €/godz

Aktualnie ogłoszenie: Niemcy praca dla magazyniera Dresden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresden
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 20:34

Poszukiwani pracownicy na magazyn w Dresden. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla 5 osób przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, rozładunku samochodów dostawczych. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Dresden

Ilość miejsc wolnych: 5

Zarobki: 10.00 €/godz

Zadania:

  • Praca na magazynie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień
  • praca ze skanerami, systemem słuchawkowym pick by voice
  • obsługiwanie wózków widłowych
  • pakowanie produktów
  • paletowanie i magazynowanie
  • rozładunek i załadunek dostaw

Wymagamy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność obsługi maszyn magazynowych
  • możliwość pracy w systemie zmianowy
  • pracowitość, chęć do pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • umowę z Agencją pośrednictwa
  • zamieszkanie
  • możliwość awansu i rozwoju
  • pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem do pracy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych tą ofertą prosimy o rejestrację na stronie www.nord-wind.pl
dokumenty jakie należy dołączyć do zgłoszenia: CV w języku polskim i niemieckim oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie

źródło: http://www.naszapraca.pl/magazynier,9990,2,,,,,.html

Nr ogł.: 2525278cf12aa52a