€ £6.21 na godz

Anglia praca Kent przy pakowaniu owoców dla par i grup

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Kent
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:58

Farma z siedzibą w Kent zatrudni pracownika fizycznego na produkcję. Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu i sortowaniu owoców na linii produkcyjnej dla par i grup.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miasto: Kent, Anglia

Płaca: £6.21 na godz

Praca preferowana dla par lub grup.

Zadania:

  • Praca na produkcji przy linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu i sortowaniu owoców takich jak: jabłka, czereśnie, truskawki, śliwki.
  • Do zadań mogą należeć inne czynności zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego- zależy nam aby pracownicy potrafili zrozumieć proste instrukcje
  • posiadanie doświadczenia w pracy fizycznej
  • dobra kondycja
  • wysoka motywacja, samodyscyplina, zaangażowanie

Oferta:

  • Praca na dłużej
  • około 39 godzin pracy tygodniowo

Aplikacja:

  • Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: karolina@agri-fresh.com lub telefoniczny 468951878

źródło: http://euro-praca.eu/oferta-pracy/pracownicy-pakowalni-wielka-brytania/

Nr ogł.: 745524f144274e95

2 komentarze aby “Anglia praca Kent przy pakowaniu owoców dla par i grup”

  1. PIOTR I PATRYCJA dn. 8 października 2013 @ 16:41

    Jestesmy gotowi Na podjecie sie pracy od. Zaraz
    Tel. 07758114581

  2. Witam pisze odnośnie ogloszenia. Interesuje mnie praca u panstwa. Prace moge podjac od stycznia 2014 r poniewaz w tej chwili musze zarobic cos ewentualnie na przylot do anglii. Mam 21 lat. Znam podstawy angielskiego. Szybko sie ucze i staram sie sumiennie wykonywac powierzone mi zadania. Czekam na odpowiedz