€ do ustalenia

Belgia praca w restauracji pomoc kuchenna Aalst bez znajomości języka lokalnego

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Aalst
  • Opublikowany: 11 października 2013 22:40

Restauracja z siedzibą w Aalst zatrudni pracowników na stanowisko pomoc kuchenna. Aktualna oferta pracy w Belgii na zmywaku, przy sprzątaniu i pomocy przy gotowaniu bez znajomosci języka lokalnego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce: Aalst, Belgia

Zarobki: do ustalenia

Nr ref.: PK/BEL/13

Zadania:

  • Praca w restauracji przy wszelkiego rodzaju uroczystościach. Wykonywanie poleceń zleconych w kuchni, przy zmywaniu. Do obowiązków bedzie należeć pomoc kucharzowi, dbałość o porządek w miejscu pracy oraz wykonywanie innych prac pomocniczych

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne udokumentowane doświadczenie plus referencje od pracodawców
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość francuskiego lub niderlandzkiego
  • możliwość do pracy również w weekendy
  • posiadanie prawa jazdy
  • elastyczność, dyspozycyjność

Oferta:

  • około 38-40 godzin pracy w tygodniu plus nadgodziny
  • oferta zatrudnienia na dłużej
  • różne miejsca pracy

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru (Nr ref.: PK/BEL/13) na adres: justyna.rybacka@adecco.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id194682.html

Nr ogł.: 8875252d66097aad