€ do uzgodnienia

Holandia praca na magazynie kontroler jakości bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Oss
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 września 2013 22:46

Magazyn z Oss w Holandii poszukuje pracownika w charakterze kontrola jakości. Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem
Stanowisko: Kontroler jakości

Miejsce: Oss, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim sprawowanie przestrzeganie kontroli jakości na wszystkich etapach magazynowania. Przygotowanie raportów z przeprowadzanych działań kontrolnych.
  • Do obowiązków będzie należała szczegółowa kontrola jakości produktów oraz sporządzanie dokumentów takich jak analizy czy raporty jakościowe.
  • Przygotowywanie działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania:

  • znajomość tematyki systemów zarządzania jakością
  • doświadczenie w pracy
  • dokładność i precyzja,
  • duża samodzielność
  • wysoka motywacja, fachowość, przestrzeganie jakości
  • umiejętność obsługi komputera, swobodne korzystanie z MS Office- w szczególności Excel i drukarki sieciowe
  • dobra znajomość angielskiego lub holenderskiego

Oferta:

  • pracę w zgranym zespole
  • rozwój zawodowy

Aplikacja:

Nr ogł.: 9935231d03090a99