€ do uzgodnienia

Holandia praca przy zbiorach Emmeloord od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Emmeloord
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 września 2013 22:47

Farma z Holandii poszukuje pracowników fizycznych do zbiorów owoców. Praca w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach owoców

Miejsce: Emmeloord

Zadania:

  • Praca na farmie polega na zrywaniu jabłek, sortowaniu oraz pakowaniu ich w skrzynki.

Wymagania:

  • wymagamy zamieszkania w rejonie obok Emmeloord
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość języka oraz doświadczenie

Oferta:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy na terenie Holandii
  • zapewniamy ubezpieczenie oraz stawki zgodne z holenderskim CAO
  • pracę na 6 tygodni
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie życiorysu na adres: praca@marvelpc.eu z dopiskiem JABŁKA

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-jablek-od-ok-1609-rejon-emmeloord-id191649.html

Nr ogł.: 111522c68b62534a

1 odpowiedź aby “Holandia praca przy zbiorach Emmeloord od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia”

  1. piotrek1996 dn. 7 stycznia 2014 @ 18:30

    Witam.Jestem pracowity żadnej pracy się nie boję ponieważ dużo pracuje na gospodarce.
    Ponieważ pracuje również w zakładzie pracy jestem również rzetelny i sumiennie wykonuje powierzone mi zadania.Bardzo proszę o jakieś propozycje pracy rozwarze każdą.
    Pozdrawiam Piotr