€ do uzgodnienia

Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 września 2013 22:39

Myjnia samochodowa z Oslo poszukuje pracowników do mycia samochodów. Bieżąca oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik myjni

Miasto: Oslo

Zadania:
Do pracowników będzie należało przede wszystkim czyszczenie samochodów- również wewnątrz. Dodatkowo w okresie lato/zima do zmiany opon a także do wykonywania prac polegających na drobnych naprawach.

Wymagania:
Gotowość do wyjazdu do pracy w Norwegii
dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
zamieszkanie oraz wyżywienie

Aplikacja:
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres:
myjniaoslo@pbas.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-myjni-samochodowej-fizyczna-oferta-bez-jezyka-norweskiego/

Nr ogł.: 16652273e542fac7

4 komentarze aby “Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej bez znajomości języka norweskiego”

  1. Witam. Bylbym zainteresowany praca.Prosze o kontakt

  2. Byłbym zainteresowany powyzszym ogłoszeniem o prace.Prosze o kontakt na adres email nizialek@o2.pl

  3. Byłbym zainteresowany powyzszym ogłoszeniem o prace.Jestem bez nałogów ,zdrowy fizycznie , mam 21 lat Prosze o kontakt na adres email nizialek@o2.pl

  4. mezszczyzna lat 40 jestem zainteresowany oferta