Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Przetwórnia rybna praca w Danii na produkcji od zaraz bez języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Lista: 28 sierpnia 2013 22:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Pilnie poszukujemy osób do przetwórni rybnej. Praca w Danii na produkcji od zaraz w przetwórni łososia przy rybach (pakowanie, krojenie) dla osób ze znajomością języka angielskiego. Nie wymagana znajomość języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji w przetwórni rybnej

Miejsce pracy: Dania

Zarobki: do ustalenia

Zadania: do zadań należy praca na produkcji, krojenie i pakowanie łososia, oraz wykonywanie prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • doświadczenie przy krojeniu i pakowaniu łososia
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • legalną pracę w Danii na czas określony na umowę o pracę

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania: biuro@crocodim.com
źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-danii-w-przetworni-lososia-id190350.html

ID Ogłoszenia: 751521c81287be33

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.