€ 164,40 NOK brutto

Norwegia praca na produkcji rybnej w przetwórni od zaraz Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 16:03

Poszukujemy pracowników do przetwórni rybnej z Kopervik. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dostępne od zaraz przy ważeniu, pakowaniu, porcjowaniu ryb, dostępne dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kopervik

Zarobki: 164,40 NOK brutto

Zadania:

  • Praca w firmie zajmującej się rybami- łososiem oraz dorszem.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej:
  • filetowanie
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • usuwanie manualne ości z filetów
  • ważenie,
  • porcjowanie
  • pakowanie

Oczekujemy:

  • poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • znajomość norweskiego ze względu na trudność będzie mile widziana
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do pracy do minimum czerwca
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Zatrudnienie poprzez Agencję pracy
  • zamieszkanie płatne w wysokości ok 3000 NOM za miesiąc
  • pomoc przy dokumentach
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione stanowisko z wyposażeniem oraz odzież ochronna

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez formularz na poniższej stronie:
http://goo.gl/ItGQyG (proszę wybrać stanowisko „pracownik przetwórni rybnej”)

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-rybnej-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-kopervik/

Nr ogł.: 56752f4f254daeb7