€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie bez znajomości języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 21:39

Poszukujemy pracownika fizycznego bez znajomości języka duńskiego. Oferta sezonowej pracy w Danii w leśnictwie przy wycinaniu lasów i utrzymywaniu porządku. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: Leśniczy

Lokalizacja: Dania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiadał za wycinanie oraz pielęgnację drzew i lasów.
  • Do obowiązków należeć będzie podcinanie gałęzi, sprzątanie ułamanych gałęzi po wichurze
  • Od pracownika będzie należało ogólne dbanie o porządek oraz wykonywanie zadań zleconych przez pracodawców

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego wymagana zarówno w mówieniu jak i pisaniu
  • koniecznie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i umiejętności posługiwania się piłą łańcuchową
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjazdu własnym autem do pracy w Danii
  • fachowość, umiejętność majsterkowania, zręczność,
  • pracowitość, sumienność

Oferta:

  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • umowę na duński kontrakt 6 cio miesięczny
  • zapewnione zakwaterowanie
  • dobra płaca
  • wsparcie z formalnościami tak jak dokumentami, zezwoleniem na pracę i karta podatkową

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą i spełniających powyższe warunki prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:
balticworkforce@gmail.com

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_lasu_w_danii,ogloszenie,20140103145139.html

Nr ogł.: 3452cb05d13a6bc

2 komentarze aby “Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie bez znajomości języka duńskiego”

  1. Andrzej Siwirski dn. 9 stycznia 2014 @ 21:26

    Miejsce pracy i jakie zarobki ?