€ do uzgodnienia

Norwegia praca od zaraz na magazynie Kristiansand kompletowanie zamówień

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kristiansand
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 20:37

Pilnie poszukiwany magazynier w firmie z Kristiansand do kompletowania i pakowania zamówień. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Kristiansand

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik którego zatrudnimy na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zabieranie i kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Prace będą wykonywane z użyciem wózków widłowych
  • Do obowiązków będzie należało pakowanie oraz przygotowanie produktów do wysyłki lub wydania klientowi
  • Praca będzie wymagała dbałości o stany magazynowe, raportowania, prowadzenia dokumentacji oraz pilnowania porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka norweskiego
  • licencja na wózki widłowe
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • szybkie tempo pracy, sumienność,
  • wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • Rzetelne warunki zatrudnienia
  • Norweskie warunki
  • możliwość awansu
  • pracę w dobrych warunkach

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie:
Nina Skeie-Langenes tel. 95249007 eller Lene Solås Pedersen tel. 99327155

żródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magazynier-praca-norwegia-od-zaraz-kompletowanie-zamowien-kristiansand/

Nr ogł.: 169527a60c815d9c