€ do uzgodnienia

Norwegia praca przy produkcji rybnej od zaraz bez języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Alta
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 20:39

Aktualna oferta pracy w Norwegii na stanowisku pracownika produkcji rybnej do przetwórni z Alta. Możliwość podjęcia zatrudnienia przy produkcji bez znajomości języka. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: pracownik produkcji rybnej

Miejsce: Alta

Zadania:
Zadania osób zatrudnionych polegają na pracy przy linii produkcyjnej w której obowiązki wchodzą: sortowanie, pakowanie, porcjowanie oraz filetowanie. Dodatkowo do pracownika będzie należało wykonywanie poleceń pracodawcy dotyczących między innymi zadań związanych z przetwórstwem i hodowlą a także dbaniem o porządek na miejscu pracy czyli dbaniem o stan i czystość urządzeń.

  • Wymagania:
  •  Język norweski lub angielski w stopniu umożliwiającym komunikację
  •  dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  Dobra kondycja
  •  możliwość pracy w niższych temperaturach
  •  motywacja do pracy oraz pozytywnie nastawienie

Oferta:
Pracodawca zapewnia świadczenia socjalne i emerytalne a także opłaca ubezpieczenie

Aplikacja:
W razie pytań : Roger Pedersen +47 90 77 05 96
CV prosimy przesyłać na adres:
finnmark@griegseafood.com
w tytule maila prosimy dopisać: produksjonsmedarbeider

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-produkcji-rybnej-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-alta/

Nr ogł.: 8525220d4c918dad