€ do ustalenia

Norwegia praca sezonowa na farmie przy pakowaniu i sortowaniu jaj Lardal

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Lardal
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 marca 2014 18:54

Farma w Lardal poszukuje osób bez doświadczenia do pracy w Norwegii przy sortowaniu i pakowaniu jaj. Oferta sezonowa w niepełnym wymiarze godzin. Proponujemy zatrudnienie tymczasowe w wymiarze 4 godzin 3 razy w tygodniu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Lardal
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace przy jajach- ich sortowanie oraz pakowanie. Od kandydata będziemy też oczekiwać niewielkich prac związanych z pielęgnacją koni

Wymagania:
– znajomość język norweski w stopniu pozwalającym na porozumiewanie się z pracodawcą
– doświadczenie mile widziane
– sprawne dłonie, zręczność
– możliwość podjęcia pracy na pół etatu

Oferujemy:
– możliwość obcowania ze zwierzętami
– pomoc w pierwszych dniach
– 12 godzin pracy w tygodniu z możliwością zwiększenia ilości godzin
– umowę o pracę na norweskich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojej kandydatury na adres: k-j-berg@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-na-farmie-przy-pakowaniu-sortowaniu-jaj-w-lardal/

Nr ogł.: 814532a0917addfb